Výroba strojů a zařízení

Hlavní specializací české společnosti DETAS, s.r.o. je výroba strojů a zařízení. Patří zde výroba odmašťovacích strojů, výroba dopravníků, výroba speciálních jednoúčelových strojů a kovoobrábění obecně. Výroba strojů a zařízení je možná přímo na míru dle potřeb zákazníka. Firma sídlí v Broumově v Královéhradeckém kraji, zakázky však realizuje pro zákazníky z celé Evropy.

Již od roku 1991, kdy byla firma DETAS založena, je hlavní činností výroba strojů a zařízení. Naše činnosti je komplexní - vývoj, kontrukce i výroba. Od počátku zaměstnáváme zkušené odborníky a tým průběžně doplňujeme o mladé kreativní strojaře. Používáme kvalitní materiály a moderní technologie.

Provozované činnosti

Výroba odmaštovacích strojů
Jednoúčelové stroje
Kovoobrábění
Sváření mědi a barevných kovů
Kovoobrábění
Potrubní rozvody nerez, měď a PVC
Odlučovače oleje
Konstrukce strojů
Zařízení a práce v prostřed aktivního zařízení
Řez plazmou do síly 15 mm
Záměčnícké práce
Sváření hliníku a jeho slitin
Oprava zemědělských strojů
Oprava radlic na stroje

Výrobky - odmašťovací stroje, dopravníky...

Některé výrobky vyrábíme pravidelně, některé pouze jednorázově na konkrétní přání zákazníka. Níže uvádíme některé stroje a zařízení, které jsme v poslední době vyrobili nebo které vyrábíme pravidelně:
- Vanový odmašťovací stroj. Pro průmyslové odmašťování kovových dílů, možno doplnit ultrazvukovým generátorem. Obsluha provádí pouze výměnu materiálu. Stroje vyrábíme v několika modulových řadách.
- Přenosný odlučovač oleje. Používá se všude tam, kde je na hladině vody olej. Minimální rozměry, hmotnost 2,5 kg, jednoduchá instalace i použití.
- Článkový dopravník prostorový. Vyráběn pro prostorovou přepravu podvěšených břemen. Většinou není potřeba stavět pro dopravník konstrukci, zavěsí se na stavební konstrukci haly.
- Zařízení na úpravu vody. Zařízení na výrobu pitné vody, zařízení pro námořní lodě aj.
Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám poradíme, doporučíme vhodná řešení, zdarma naceníme vaši poptávku. Výroba strojů a zařízení nás baví a díky našemu profesionálnímu přístupu a dlouholetým zkušenostem se na naše stroje a zařízení můžete stoprocentně spolehnout.
© 2024 Detas s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu